Meškerės muselinės dvirankės Scott Radian made in USA exlusive

 • Meškerės muselinės dvirankės Scott Radian made in USA exlusive

  Kodas: R12574
  114900
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
 • Visos Scott muselinės meškerės yra gaminamos JAV (made in USA). Rankų darbo, extra klasės kokybė, furnitūra, žiedeliai, laikikliai ir pan. Scott gamina labai daug įvairių modelių muselinių meškerių. Visi modeliai pateikti Simm Europe tinklapyje - https://www.flyfisheurope.com/scott/. Ten pateiktos ir kainos. Simms Europe taip pat prekiauja made in USA ar pusiau made in USA (surinktomis JAV) muselinėmis ritėms WW-L Waterworks Lamson. Tai taip pat išskirtinės kokybės ir patikimumo daiktai. Visus WW-L ričių modelius rasite čia - https://www.flyfisheurope.com/ww-l/ (ir kainas). 

  Nežiūrint, kad meškerės dvirankės, jos išlieka lengvos, tvirtos, geros progresinėsakcijos. Ritės laikiklis išfrezuotas iš aliuminio, stripping" žiedeliai iš titano su SIC kombinacija papildyta Snakebrand Universal žiedeliais. Ypač kokybiška kamštinė rankena. ARC anglies pluošto patentuota pynimo technologija, pats anlies pluoštas ypač tankus. X-core technologija grąžina meškerę žymiai greičiau į stac.poziciją (angl. dramatically increase recovery speed). Visi modeliai 4 dalių. Meškerės supakuotos į spec. firminę tūbą.

  Scott meškerės gaminamos rankiniu būdu, anglies pynimas daromas rankomis. Todėl ir kaina atitinkama, nes sukuriama išskirtinė kokybė. 

  Nuo iki pagaminta Montrose Scott gamykloje Kolorado valstijoje.