Meškerės muselinės Scott Centric made in USA exlusive

 • Meškerės muselinės Scott Centric made in USA exlusive

  Kodas: C8544
  99900
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
 • Visos Scott muselinės meškerės yra gaminamos JAV (made in USA). Rankų darbo, extra klasės kokybė, furnitūra, žiedeliai, laikikliai ir pan. Scott gamina labai daug įvairių modelių muselinių meškerių. Visi modeliai pateikti Simm Europe tinklapyje - https://www.flyfisheurope.com/scott/. Ten pateiktos ir kainos. Simms Europe taip pat prekiauja made in USA ar pusiau made in USA (surinktomis JAV) muselinėmis ritėms WW-L Waterworks Lamson. Tai taip pat išskirtinės kokybės ir patikimumo daiktai. Visus WW-L ričių modelius rasite čia - https://www.flyfisheurope.com/ww-l/ (ir kainas).

  Centrix modelis yra 4 dalių, todėl patogus transportuojant bei vykstant žvejoti į kitas šalis lėktuvu. Žinoma, lengvi, žiedeliai Titanium su ypač slidžia vidine dalimi iš cirkonio. ARC papildomas anglies pynimas sustiprinimui, Flor tipo aukštos kokybės kamštinė rankena, pilnai išfrezuotas ritės laikiklis. 

  Scott meškerės gaminamos rankiniu būdu, anglies pynimas daromas rankomis. Todėl ir kaina atitinkama, nes sukuriama išskirtinė kokybė.