Meškerės muselinės Scott G-serija made in USA exlusive

 • Meškerės muselinės Scott G-serija made in USA exlusive

  Kodas: GS7724
  104900 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
 • Visos Scott muselinės meškerės yra gaminamos JAV (made in USA). Rankų darbo, extra klasės kokybė, furnitūra, žiedeliai, laikikliai ir pan. Scott gamina labai daug įvairių modelių muselinių meškerių. Visi modeliai pateikti Simm Europe tinklapyje - https://www.flyfisheurope.com/scott/. Ten pateiktos ir kainos. Simms Europe taip pat prekiauja made in USA ar pusiau made in USA (surinktomis JAV) muselinėmis ritėms WW-L Waterworks Lamson. Tai taip pat išskirtinės kokybės ir patikimumo daiktai. Visus WW-L ričių modelius rasite čia - https://www.flyfisheurope.com/ww-l/ (ir kainas).

  Šis modelis yra Scott ikona. Medium akcijos, 20% lengvesni nei ankstesnės G2 serijos, lankstesni, stipresni, reinovuota tuščiavidurė virštuinė meškerės dalis (top). Galite drąsiai mėtyti 7x pavadėlį vėjuotą dieną, kada reikalingas stiprus metimas. Scott pristato G serioją kaip tobulą meškerykotį žūklei nedideliuose upeliuose ar vidut.dydžio upėse, platus meškerių klasių, ilgių pasirinkimas.

  Scott meškerės gaminamos rankiniu būdu, anglies pynimas daromas rankomis. Todėl ir kaina atitinkama, nes sukuriama išskirtinė kokybė.

  Video https://youtu.be/-6ANnm76ayU