Bridbačiai Tributary basalt Simms 2023

 • Bridbačiai Tributary basalt Simms 2023

  Kodas: 13271-1034-04
  19990 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
 • Klasikiniai Simms nauji bridbačiai Tributary 2023. Pasirinkimui yra su guminiu ir veilokiniu padais. Padas su veiloku geriau apsaugo nuo pėdos "įšalimo" ilgiau stovinti šaltame vandenyje nei guminis padas, kuris "traukia" šaltį. Veilokinis padas taip pat padės nepaslysti ant srovės nugludintų slidžių akmenų ar apaugusių "maurais". Į padą galima įsukti spyglius Hardbite Felt Studs (kodas AHB1090000).  

  Šiurkšti sintetinė oda su papildomu atspariu trinčiai apsiuvimu labiausiai dėvimose vietose
  Kokybiškos antikorozinės batraiščių kilpos ir patys batraiščiai
  Bridbačių "liežuvis" pilnai uždengia bridbačių vidų, nepateks jokie pašaliniai svetimkūniai (nuolaužos, smėlis, akmenukai ir pan.)
  Vidus pilnai išklotas neoprenu, todėl bridbačiai kiek pašiltinti ir lengviau užsimaunami/nusimaunami dėka neopreno minkštumo ir slidumo
  Simms patentuotas guminis padas

  Dydis pasirenkamas +1 prie pėdos dydžio.  

  Niekada neskalbkite bridbačių skalbimo mašinoje. Nuo purvo rekomenduojama bridbačius plauti su drungnu muilingu vandeniu. Pelėsiui nuvalyti rekomenduojamas tirpalas 80% vandens ir 20% acto. Nedžiovinkite bridbačių saulėje ar arti šildytuvų, džiovinkite padu į viršų. Jei naudojate sūriame vandenyje batus, po žūklės gerai nuplaukite gėlu vandeniu. Bridbačius saugokite ventiliuojamose patalpose (ne garaže, mašinoje ar kokiame ūkiniame pastate).