Bridkelnės Tributary Stockingfoot Basalt Simms

 • Bridkelnės Tributary Stockingfoot Basalt Simms

  Kodas: 13615-1034-4009
  29990 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
 • Visos Simms bridkelnės (išskyrus Freestone ir Tributary modelius) gaminamos JAV Simms gamykloje Montanoje. Naujas 2023 Tributary modelis geras biudžetinis pasirinkimas tiek pradedančiam, tiek patyrusiam žvejui. negalinčiam skirti daug pinigų tokiam pirkiniui. Tai pigiausios Simms bridkelnės, bet kokybė išlaikyta. Platesnis dydžių pasirinkimas nei ankstesnio modelio.

  Kvėpuojantis tvirtas 100% nepralaidus vandeniui 3-sluoksnis ir 4 sluoksnis poliesteris
  Kiaura didelė pašiltinta flysu kišenės rankoms, su užtraukiama kišene ir integruotu antsiuvu muselėms ir blizgėms
  38mm netąsus diržas komplekte
  Integruotos apsaugos Gravel Guards
  Anatomiškai teisingai sukonstruotos pėdos us antimikrobiniu efektu

  Audiniai:
  • Viršus: 3-sluoksnis waterproof kvėpuojantus poliesteris
  • Apačia: 4-sluoksnis waterproof kvėpuojantus poliesteris 

  video - https://www.youtube.com/shorts/Z1neYvx5al8 

  Priežiūra:

  1 patarimas, kaip prailginti bridmenų gyvenimą, yra išdžiovinti bridkelnes poi kiekvienos žūklės. Rekomenduojame iš pradžių išdžiovinti vidų, o paskui išorę. Džiovinant išorę, galite patraukti apsaugas aukštyn, kol kojos išdžius, o tada nuleisti jas žemyn, kad išdžiovintumėte likusią bridkelnių dalį.

  SKALBIMAS - naudokite skalbimo rankomis režimą ir tik šaltame vandenyje. Negalima naudoti jokio minkštiklio ar balintojo. Išplovę bridkelnes įsitikinkite, kad jas tinkamai išdžiovinote, pirmiausia išdžiovinkite vidų. Niekada nedėkite bridmenų į džiovyklę, nes karštis neigiamai paveiks jūsų bridmenų siūlių juostą, pažeis membraną ir panaikins garantiją.

  FIT – Teisingo dydžio pasirinkimas labai prailgina jūsų bridkelnių tarnavimo laiką, nes esant per dideliam dydžiui, audinys per daug bus lansktomas įvairiose vietose, esant per mažam, bus nuolatinis audinio tempimas, ypač pritūpus.

  BENDRA PRIEŽIŪRA – Npalikite bridkelnių automobilio viduje ilgą laiką, perteklinis karštis sugadins jūsų bridkelnes.

  NAUDOKITE KILIMĄ – padėkite maunantis bridkelnes kilimėlį, kad apsaugotumėte neoprenines pėdas nuo akmenų, aštraus žvyro ir pan.

  Nedėvėkite džinsų po bridkelnėmis. Džinsai yra labai trinantis paviršius, Be to, medvilninės kelnės, tokios kaip džinsai ir sportinės kelnės, nekvėpuoja ir nelesi dirbti membranai, t.y. tinkamai šalinti prakaitą iš bridkelnių.

  DĖMĖS – dauguma dėmių valiklių tinka šalinti dėmėms nuo bridk. paviršiaus. Nenaudokite produktų, kurių sudėtyje yra baliklio.