Super šilti žieminiai apatiniai Fjord Simms 2023

 • Super šilti žieminiai apatiniai Fjord Simms 2023

  Kodas: 12302-005-60
  19900
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
 • Extra šiltos naujos apatinės žieminės kelnės Fjord pant Simms 2023. Tai storiausios ir šilčiausios Simms apatinės kelnės. Rinkoje tokių modelių yra nedaug. Vien šių apatinių kelnių svoris kalba pats už save ~ 730 gramų (priklauso nuo dydžio).  Gaudant šaltame vandenyje ir ilgai jame stovint, būtini stori šilti apatiniai, generuojantys ir sulaikantys šilumą, tą garantuoja 2 sluoksnių po skalbimo nesusitraukiantis net 300 gramų flysas. Kas gaudo lašišas Nemune ir Neryje, žino ką reiškia stovėti vandenyje visą dieną, o kur dar šlakių žūklė ankstyvą pavasarį Baltijos jūroje nuo kranto įsibridus, kada vandens temperetūra tik 3-6 laipsniai?

  Ankstesnis Fjord modelis taip pat buvo populiarus ir tarp lašišų velkiautojų Baltijos jūroje, nes ne visada jūroje šviečia saulė ir yra pliusinė komfortinė temperatūra. Audinys pasiūtas "stretch woven" būdu - jis prasitempia kiek reikia. Juosmuo su elastiniu tamprumo reguliavimu. Audinys - dvisluoksnis Polartec® Power Stretch®, kompresinis - po bridkelnėmis ilgai dėvint "neužspaudžia" kraujotakos kojose, antimikrobinis, yra 2 kišenės rankoms. 

  Spalva - tamsiai pilka (carbon).

  Kelnių svoris ~ 750gr

  Audinys - 539 gsm 92% poliesteris (76% antrą kartą perdirbtas poliesteris), 8% spandex Polartec® Power Stretch® Heavyweight veliūras Odor Resist antimikrobinis