Striukė Flyweight Access Simms 2021 išparduodamos

 • Striukė Flyweight Access Simms 2021 išparduodamos

  Kodas: 13153-500-30-
  159 
  219  Sutaupykite 60 
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Simms
 • Plona, truputį pašiltinta, lengva Simms striukė Flyweight Access su ekologine intencija. Gerai tinka ir vasaros laikotarpiui.

  Striukė labai lengva ir minkšta (telpa į sąlyginai nedidelį dėkliuką). Audinys kiek tąsus, todėl judesiai per alkūnes nevaržomi. Puikiai kvėpuoja. Nežiūrint į striukės plonumą, ji truputį šilta. Turi pašiltinimą Polartec® Power Grid™ nelaikančiu kvapo  flysu (angl.odor resist), fiksuotas tąsus kapišonas su elastiniu apvadu (be jokių virvelių), kad būtų lengva nuimti/uždėti kapišoną, ir jis gerai laikytųsi ant galvos (kartu su kepure). Užtraukiama ventiliuojama krūtinės kišenė su dvipusiu užtrauktuku, 2 užtraukiamos kišenės rankoms, rankogaliai taip pat su elastiniu apvadu, kad gerai priglustų prie riešų. Striukės šonai gerai ventiliuojami.

  Audinys 100% pakartotinai perdirbtas rip-stop poliesteris (saugom gamtą!) su DWR danga jau be PFC cheminių medžiagų (tai poli-fluoridiniai chemikalai pilnai dirbtinės kilmės). Gaminant DWR audinį, kuriuo paprastai padengiami rūbų paviršiai, kad jie būtų sunkiai pralaidūs vandeniui ir atsparūs dėmių formavimuisi (angl.stain resistant), buvo naudojami PFC chemikalai, kurie nedraugiški aplinkai ir neekologiški. Dabar rimti gamintojai (tame tarpe ir Simms) pradeda naudoti DWR dangą rūbų gamyboje jau be PFC chemikalų.