Spiningas Seahunter X daugiafunkcinis Daiwa teleskopinis

 • Spiningas Seahunter X daugiafunkcinis Daiwa teleskopinis

  Kodas: 4411530305
  5900 
  7900  Sutaupykite 2000 
  Pasiūlymas galioja iki 2025-07-31 23:59
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
 • Daiwa Seahunter X variotip - retas meškerykotis. Labai universalus. Teleskopinis su 3 keičiamomis galūnėlėmis. Galūnėlės (kaip fyderio) skirtingų akcijų ir žiedelių dydžių. Naudojant 2 spalvotas galūnėles (mažesni žiedeliai ir minkštesnė akcija), spiningai tiks surf žūklei su nesunkiais masalais, ypač iš valties ar katerio gaudyti plekšnes ar strimėlę paternosteriais. Kas vykstate žvejoti į šiltus kraštus, toks spiningas gerai tiks žūklei Viduržemio jūroje gaudyto doradas ar jūrinius karšius.

  Trečia stipresnė galūnėlė su didesniais žiedeliais ir fosforine danga gerai tiks menkių ar skumbrių žūklei. Gėluose vandenyse, su tokiu spiningu galima sėkmingai gaudyti ungurius, ūsorius ar netgi vaivorykštinius upėtakius tvenkiniuose. Taip rekomenduoja Daiwa, bet manome, kad su tokiu spiningu ramiai galima gaudyti kaip fyderiu ežere iš valties ar nuo liepto, ir netgi Nemune nuo kranto. Tai tikrai labai universalus meškerykotis ir beje patogus transportuoti, nes yra sustumiamas-teleskopinis.

  Savybės:

  HMC+® carbon aukšto tankio anglies pluoštas
  EVA gumuota patvari rankena
  Titanium oxide žiedeliai 8/9 vnt., priklausomai nuo galūnėlės tipo (3,6m 9/10vnt.)

  Kokybiškos apsaugos ant strypo, kurios eliminuoja atskirų teleskopinių dalių sužalojimą pastoviai sustuminėjant meškerykotį. Pigųs tokio tipo spiningai neturi tokių apsaugų, todėl greitai dalys yra pažeidžiamos ir meškerykotis sulūžta metimo metu.

  Svoris 2,7m 245gr, 3,0m - 275gr, 3,6m - 360gr

  Transportavimo ilgiai (sustumto meškerykočio) -2,7m - 88cm, 3,0m - 98cm, 3,6m - 102cm