Kelnės Dockwear stretch Simms

 • Kelnės Dockwear stretch Simms

  Kodas: 13073-003-32R
  89 
  10990 Sutaupykite 2090
  Pasiūlymas galioja iki 2022-07-04 09:59
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
 • Naujos Simms universalios demisezoninės kelnės Dockwear stretch. Žvejams labai patiko Tumunu kelnės ir šortai iš tąsios (angl. stretch fabric) medžiagos, todėl Simms 2021 metams pristatė net keletą modelių marškinių, kelnių bei striukių. Tokio tipo medžiaga prasitempia tupiant, sėdant, lenkiant alkūnę ir pan. todėl nejaučiamas praktiškai joks pasipriešinimas. Be to, tokia medžiaga nesiglamžo. Tiesiog galite "įmesti" rūbą į spintą, ir ryte ištrauksite juos kaip naujus ir išlygintus. Juosmuo fiksuotas, nors dėl tąsumo, prasitempia. Kelnės turi net 5 kišenes - 2 rankoms, 2 užpakalinės ir viena raktams. Šone, ant šlaunies yra skyrius telefonui. Artikuliuota prasitempianti su įsiūvom dviejų sluoksnių audinio kelių zona, papildomai sutvirtinta ir apsiūta kelnių apačia bei užpakalinė dalis.

  Pats audinys labai tvirtas ir atsparus trinčiai. Tikrai puikios kokybės kelnės. Ir žinoma, rūbas gerai kvėpuoja ir greitai džiūsta.

  Dydžiai į didesnę pusę.

  Natūroje dark bronze spalva nėra tokia  šviesi kaip nuotraukoje ir žymiai geriau žiūrisi (realybėje ši spalva dvigubai tamsesnė nei nuotraukoje).