Kelnės Challenger insulated žieminės Simms Toray® made in Japan audinys

 • Kelnės Challenger insulated žieminės Simms Toray® made in Japan audinys

  Kodas: 12284-025-80
  31900
  39990 Sutaupykite 8090
  Pasiūlymas galioja iki 2023-10-31 09:59
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
 • Geriausios Simms kelnės Challenger vidutiniame kainos segmente pristatytos ir su pašiltinimu. Pasiūtos iš made in Japan dvisluoksnio audinio Toray® - labai gerai kvėpuojančios ir visiškai nepralaidžios vandeniui (nepralaidumas vandeniui 10000 g/m2), audinys minkštas (lyginant su Goretex, kuris yra kietas audinys). Centrinis užtrauktukas su lipniu uždengimu (labai kokybiškas). 2 kišenės rankoms išklotos flysu, todėl yra šiltos ir jaukios, ir viena išorinė kišenė. Visos siūlės pilnai užlietos ir nepraleidžia vandens (100% waterproof fully taped seems). 180 gramų PrimaLoft® silver pašiltinimas. PrimaLoft® šiai dienai yra lengviausias ir šilčiausias sintetinis pašiltinimas pasaulyje. Sėdynės zona papildomai sustiprinta, apsiūta tvirtu, trinčiai atspariu audiniu.  Toks kostiumas puikiai tinka lietuviškoms žiemoms (su striuke kartu), nes yra neperstoras ir nesunkus. Išbandytas Švedijoje ir Suomijoje žiemą, kur temperatūros žemesnės nei Lietuvoje. Laiko šilumą puikiai ir tikrai nepralyja bei idealiai gerai kvėpuoja, dėka minėto Primaloft®. Keliuose yra įmontuoti antkeliai (galima drąsiai klauptis ant ledo), antkelius galima išimti, jei jie nereikalingi. Dydžiai į didesnę pusę. 

  Video - https://youtu.be/SRR-rcDjP8A 

  Šis modelis gaminamas ir ypatingai didelių dydžių - 3XL ir 4XL.

  Face: 2-layer waterproof Toray®;Insulation: PrimaLoft® Silver 100 g in body / 80 g in bib;Liner: 30D 100% polyester;Knees and cuff: Toray® 420D 100% nylon. 

  Machine wash and rinse in cold water, gentle cycle. Tumble dry low, remove promptly. Do not dry clean, bleach, iron or steam. To maintain loft do not store compacted. Primaloft® is easy to care for especially when compared to down.