Kaukė made in Spain Antibacterial

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 229010150
  790
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Mund
 • Originali higieninė antibakterinė kaukė Mund. Pagaminta Ispanijoje. Vidinis sluoksnis pasiūtas iš organinės nealerginės (hypoallergenic) medvilnės su vandens atstūmimo funkcija, kuri veikia kaip natūralus barjeras prieš virusus ir bakterijas.Ši organinė medvilnė yra labai jauki ir švelni  odai, pojūtis toks kaip dėvėtum gaminį iš šilko. Išorinis sluoksnis pasiūtas iš poliesterio su tuo pačiu antivirusiniu-antibakteriniu veikimu. Gamintojas deklaruoja, kad kaukė sulaiko 90-95% bakterijų ir virusų. Kas jau kas, bet ispanai žino kokią kaukę reikia pagaminti, kad ji apsaugotų nuo įvairių ligų plintančių oro lašeliniu būdu. Tvirtas, atsparus trinčiai audinys. Per šią kaukę lengviau kvėpuoti nei per vienkartines kinietiškas ar net per linines/medvilnines lietuviškas. Kilpos netrūkinėja, kaukė lengvai ir greitai paruošiama dėvejimui, nes gerai laiko stabilią formą (paprastai susilenkia per pusę, nereikia vargti kaip su vienkartine kinietiška, kuri kaip "armonika" susilanksto), plius striukės ar kelnių kišenėje lengvai talpinama. Be to, kaukė atlaiko net iki 95 skalbimų !

  Kaukė ištestuota Ispanijos tehchnologinių valymo procesų institute (Spanish technical cleaning institute). EU standartas - UNE-EN14683 ir UNE 0065-2020.

  Lengvai nuimama ir uždedama, daugkartinė, nes lengvai skalbiama ir nepraranda savybių. Skalbiant negalima naudoti baliklių, negalima lyginti, tegu kaukė pati išdžiūsta. Skalbti 30C laipsnių temperatūroje.