Rankinė Flyweight Hip Hybrid System Simms 2021

 • Kaina Spalva Pirkti
  169 
  švelniai ruda (tan)
  Kodas: 13204-276-00
  Į krepšelį  
  Gamintojas
  Simms
 • 2021 Simms pristatė visa seriją Flyweight kuprinių, rankinių, dėklų. Viena iš šios serijos naujovių - Flyweight juosmens rankinė Hip hybrid system. Korpusas išlietas iš monolitinio 210D poliesterio su 420D Cordura® sustiprinimu, dengta polieuretanu su DWR danga, atsparia vandeniui. Labai kokybiški fiksatoriai, segtukai, užtrauktukai. Tokia rankinė patogi daug vaikščiojantiems žvejams ir tiems, kurie nenori neštis kuprinės. Rankinėje tilps visi esminiai aksesuarai bei masalai.

  Rankinė turi naują patentuotą 5.11® HEXGRID® sistemą (arba PADS - dėklų tvirtinimo sistemą prie rankinių, kuprinių ar bridkelnių) – tai elastinių tamprių juostų tinklelis, kuris skirtas sujungti-pakabinti prie tokio tinklo dėkliuką, laikiklį ar kokį aksesuarą (naujos Flyweight bridkelnės, kuprinės turi tokį spec.tinklelį). Rankinės viduje yra 2 dideli užtraukiami pagrindiniai skyriai su mažomis vidinėmis kišenėlėmis.

  Komplekte be pačios rankinės yra ir diržas su 5.11® HEXGRID® sistema bei atskiras laikiklis buteliukui ar didelei gertuvei (angl.bottle holster).