Bridkelnės Freestone Z Simms 2023

 • Bridkelnės Freestone Z Simms 2023

  Kodas: 13883-040-2007
  59990 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Spalva
  pilka (smoke)
 • Naujos kvėpuojančios Simms bridkelnės Freestone Z. 2023 metų modelis. Freestone modelis "surenkamas" JAV bridkelnių gamykloje Montanoje, importuojamas tik pats audinys. Audinys - 4-sluoksnis Toray® QuadraLam™. Ištestuotos lauko sąlygomis, nereikalauja rimtos priežiūros, pakankamai lengvos ir gerai apgalvota kostrukcija bei funkcijos. Gerai kvėpuojančios, nereikalauja rimtos priežiūros, lengvos, patogios ilgesniam vaikščiojimui. Per vidurį turi vandeniui nepralaidų TIZIP® užtrauktuką (angl.waterproof) (daugeliui žvejų patinka tokia bridkelnių funkcija, nes prispaudus "reikalui", lengva greitai prasegti bridkelnes, nereikia jų nusimauti). Elastingos petnešos su Simms patentuotu "tėvas-motina" sagčių sujungimu, kas leidžia kiek reguliuoti juosmens aukštį. Viršuje turi dvigubą kišenę su tinkleliu. 2 kišenės rankoms pasišildyti, išklotos mikroflysu. Patentuotas klešnių siūlių spec. pasiuvimas ir suklijavimas, pagerinantis judėjimo laisvę ir audinio tarnavimo amžių. Bridkelnės turi 38mm nailoninį diržą. Pėdos pagamintos atsižvelgiant į anatomiją (teisingos formos). Patentuotos neopreninės apsaugos nuo smėlio, atsparios trinčiai (Gravel guards).

  Video - https://youtube.com/shorts/rdlER55A0pU  

  Audiniai - Tvirtas & kvėpuojantis Toray® QuadraLam™ 4-sluoksnis viršus ir apačia, TIZIP® waterproof centrinis užtrauktukas 

  Priežiūra:

  1 patarimas, kaip prailginti bridmenų gyvenimą, yra išdžiovinti bridkelnes poi kiekvienos žūklės. Rekomenduojame iš pradžių išdžiovinti vidų, o paskui išorę. Džiovinant išorę, galite patraukti apsaugas aukštyn, kol kojos išdžius, o tada nuleisti jas žemyn, kad išdžiovintumėte likusią bridkelnių dalį.

  SKALBIMAS - naudokite skalbimo rankomis režimą ir tik šaltame vandenyje. Negalima naudoti jokio minkštiklio ar balintojo. Išplovę bridkelnes įsitikinkite, kad jas tinkamai išdžiovinote, pirmiausia išdžiovinkite vidų. Niekada nedėkite bridmenų į džiovyklę, nes karštis neigiamai paveiks jūsų bridmenų siūlių juostą, pažeis membraną ir panaikins garantiją.

  FIT – Teisingo dydžio pasirinkimas labai prailgina jūsų bridkelnių tarnavimo laiką, nes esant per dideliam dydžiui, audinys per daug bus lansktomas įvairiose vietose, esant per mažam, bus nuolatinis audinio tempimas, ypač pritūpus.

  BENDRA PRIEŽIŪRA – Npalikite bridkelnių automobilio viduje ilgą laiką, perteklinis karštis sugadins jūsų bridkelnes.

  NAUDOKITE KILIMĄ – padėkite maunantis bridkelnes kilimėlį, kad apsaugotumėte neoprenines pėdas nuo akmenų, aštraus žvyro ir pan.

  Nedėvėkite džinsų po bridkelnėmis. Džinsai yra labai trinantis paviršius, Be to, medvilninės kelnės, tokios kaip džinsai ir sportinės kelnės, nekvėpuoja ir nelesi dirbti membranai, t.y. tinkamai šalinti prakaitą iš bridkelnių. 

  DĖMĖS – dauguma dėmių valiklių tinka šalinti dėmėms nuo bridk. paviršiaus. Nenaudokite produktų, kurių sudėtyje yra baliklio.