Bridbačiai Freestone wading boots gunmetal Simms su veilokiniu padu 2023

 • Bridbačiai Freestone wading boots gunmetal Simms su veilokiniu padu 2023

  Kodas: 13404-042-06
  24990 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
 • 2023 stipriai pabrangus G4, G3, Flyweight, Boa Simms bridbačių modeliams, nauji Freestone bridbačiai tampa vieni populiariausių ir prieinamiausių. Jie ženkliai lengvesni nei senasis Freestone modelis. Padas veilokinis.

  Bridbačių paviršius iš dirbtinės 100% waterproof vandeniui nepralaidžios odos su papildoma pirštų ir čiurnos apsauga (batų priekis kietas, užkritus akmeniui ar netyčia į jį įspyrus, pirštai liks nesumušti) Vidus dalinai išklotas neoprenu, todėl batai truputį šildo pėdą ir bridbačius lengviau nu/apsiauti. Dvigubas EVA vidpadis komfortabiliam vaikščiojimui. Padas su veiloku geriau apsaugo nuo pėdos "įšalimo" ilgiau stovinti šaltame vandenyje nei guminis padas, kuris "traukia" šaltį. Veilokinis padas taip pat padės nepaslysti ant srovės nugludintų slidžių akmenų ar apaugusių "maurais". Išorinis veilokinis padas tinka Simms spygliams Hardbite Felt Studs įsukti (kodas AHB1090000). 

  Dydis pasirenkamas +1 prie pėdos dydžio.   

  Niekada neskalbkite bridbačių skalbimo mašinoje. Nuo purvo rekomenduojama bridbačius plauti su drungnu muilingu vandeniu. Pelėsiui nuvalyti rekomenduojamas tirpalas 80% vandens ir 20% acto. Nedžiovinkite bridbačių saulėje ar arti šildytuvų, džiovinkite padu į viršų. Jei naudojate sūriame vandenyje batus, po žūklės gerai nuplaukite gėlu vandeniu. Bridbačius saugokite ventiliuojamose patalpose (ne garaže, mašinoje ar kokiame ūkiniame pastate).