Blizgė vartiklė Trout killer 8.5cm 12gr Rhino trolling Vokietija

 • Kodas: 403397026
  650
  Į krepšelį 

  Blizgė vartiklė Trout killer 8.5cm 12gr Rhino trolling Vokietija 

  Gamintojas
  Rhino trolling
 • Puikios, laiko patikrintos blizgės lašišų trolingui. Sukurtos trolingistų profesionalų - vokiečio Mike Luner ir švedo Peter Cernold. Spalvų pasirinkimas - reikia įvertinti saulės aktyvumą, giedra ar apsiniaukę, sezoniškumą (sakykim, stinta ne visus metus laikosi priekrantėje, o tik gruodžio-kovo mėnesiais, pavasarį prie kranto ateina bretlingis ir strimėlė, priekrantės žuvis tobis čia pastoviai gyvena). Todėl gamintojas ir siūlo plačią spalvų gamą visoms gyvenimo situacijoms.

  Šis dydis 8,5cm 12 gramų skirtas žūklei priekrantėje ir eant šiltesniam vandeniui, kada lašišos ir šlakiai tampa labai įnoringi, nes maisto daug ir jūros paviršinis sluoksnis jau gerokai įšilęs (lašišos tada laikosi giliau, kur dar vėsu).

  UV aktyvus dažymas (saulės ultravioletas paryškina ir dalinai suteikia blizgei papildomus atspalvius). Lašišos regėjimas yra ženkliai geresnis nei žmogaus ir žuvis geriau skiria spalvas nei mes įsivaizuodjame. Kad stambi lašiša pakiltų prie blizgės ir griebtų ją, reikia "įtaikyti" spalvą, įvertinti visas meteorologines, ichitologines, hidrologines ir sezoniškumo ypatybes. Čia jau tenka įjungti smegenis ir patirtį.   

  Nugarinė pusė vario spalvos. Tik UV crazy bandit spalva turi geltoną nugarinę pusę. Smėlinis unguriukas (tobis) primena ne tik tobį, bet ir stintą. Blizgės gerai dera su Rhino naujais flešeriais - https://www.simms.lt/vilioklis-fleseris-flasher-rhino-85gr-20cm-trolingui-2021