Akiniai "Smith" Embark ChromaPop™ linzės 2022

 • Akiniai "Smith" Embark ChromaPop™ linzės 2022

  Kodas: 20461783858QG
  19900 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
 • Top modelis. Aukščiausios klasės poliaroidiniai akiniai (exlusive) Embark ChromaPop™ 2022, gamintojas Smith USA. 100% akių apsauga nuo saulės UV. Geros linzių spalvos- nuo stipriai užtamsintų juodų aukso ypač saulėtai dienai ir tamsiai dienai su opal vaizdą ryškinančiomis linzėmis. Šio modelio akinių linzės dengtos anti-rūkas bei hidroleofobine danga su foto efektu, kada linzės prisitaiko prie apšvietimo intensyvumo bei žymiai lengviau ir greičiau valomos.

  Akiniai šonuose turi nuimamus ir su ventiliacinėmis skylutėmis skydelius. Šie skydeliai uždengia periferinį matymą kai reikia maksimaliai apsisaugoti nuo saulės. Kojelių aukštis reguliuojasi. Komplekte yra spec.dirželis-laikiklis bei minkštas dėklas.

  20461783858QG - ryškus rėmelis, kad pvz. akiniams nukritus į žolę ar kur nors miške, būtų galima lengvai juos rasti.

  Savybės:

  6 sluoknsių originalios linzės ChromaPop™ ryškesnis ir geresnis matomumas bei kontrastas, esant intensyviai apšviestoje aplinkoje  

  Geresnis spalvų suvokimas ryškioje šviesoje bei geras matomumas esant šešėlyje, akys apsaugomos nuo įtampos, kurią sukelia akinanti ir intensyvi šviesa

  Linzės dengtos specialia danga, kuri ženkliai didina atsparumą dėmėms ir prakaitui ir yra atsparios smūgiams (ANSI Z80.3 standartas)  

  Nosies laikiliai pagaminti iš inertiškos prakaitui medžiagos (Hydrophilic megol nose)

  AutoLock kojelių vyriai (fiksuojasi, kada paimate akinius į vieną ranką) 

  Rėmelis Evolve™ iš bio medžiagos, lengvas ir tvirtas made in Italy

  Dydis - vidutinis (medium)

  VLT 10% juodos aukso linzės, VLT 15% pilkai žalių, VLT 30% Opal linzių

  Gamintojas - Smith USA.  Pagaminta Italijoje.